15. 1. 2024
Ing. Šárka Trachtová

Do nového roku jdeme s novými partnery

Naše architektonické studio vstoupilo do nového roku s novými partnery. Abychom mohli i nadále posouvat naše komplexní služby, staly se 4 nejzkušenější kolegové obchodními partnery společnosti. Díky tomu můžeme ještě lépe naplňovat naší misi, poskytovat komplexní služby od A do Z. Takže do nového roku jdeme s novými pěti partnery.

Naše architektonické studio stále roste

"Mám obrovskou radost z dlouhodobého růstu našeho architektonického studia. Právě nyní přišel ideální čas, abych se podělil o zodpovědnost, a proto jsem 4 hlavní vedoucí projektů přizval do společnosti jako nové obchodní partnery. Každý z nich má jedinečné dovednosti, které umožní našemu studiu zcela novou etapu rozvoje,..." říká Karel Trachta, zakladatel architektonického studia Ofstone. Každý z nich přináší specifické dovednosti a dlouholeté zkušenosti v jednotlivých oblastech našich komplexních služeb.

Právě nyní přišel ideální čas, abych se podělil o zodpovědnost, a proto jsem do vedení Ofstone přizval 4 zkušené partnery,...

Ing. arch Karel Trachta, hlavní architekt a zakladatel, architektonické studio OFSTONE

Silný tým se zkušenostmi

Tento krok nám pomůže rozvíjet jednotlivé části ještě více komplexněji s jasným vymezením pravomocí a zodpovědností. Věříme, že vzájemnou spoluprácí budeme schopni realizovat naše projekty ještě efektivněji při udržení vysokého standardu, který je pro nás klíčový. Jsme hrdí, že vám můžeme představit 4 nové partnery, kteří se přidávají k Ing. arch. Karlovi Trachtovi: Ing. arch. Jan Smejkal, Ing. arch. Jan Duchoň, Ing. arch. Tomáš Jirman a Ing. arch. Tomáš Tíkal.
Těšíme se na naše společné výzvy a přejeme hodně štěstí.

Galerie:

Buďte v obraze. Přihlaste se k odběru novinek z našeho architektonického studia.

Odběr novinek (#9)
Luxusní vzorkování schváleno na Ahoj, Vanguard
Číst více 9
Zdárně jsme dokončili 1.etapu Ahoj, Vanguard!
Číst více 9
Do nového roku jdeme s novými partnery
Číst více 9
Luxusní lofty v Modřanech doplní novostavba AHOJ VANGUARD.
Číst více 9
PSN v pražských Modřanech staví nový projekt Ahoj Vanguard
Číst více 9